Про нас


Один квиток - розваг багато

Оплативши вхідний квиток, ви безлімітно можете користуватися такими атракціонами:

- Батути

- Яма з м'якими кубиками

- Підвісний мотузковий парк

-Скеледром

- Аерохокей

- Х-бокси

- Лабіринт

- Пісочниця

- Ігрові автомати

Додатково оплачуються:

- віртуальна реальність Х-ride

- лазертаг

-майстер-класи

- атракціони Flash та Battle room.


 

Найкращі дитячі дні народження

У нас є все для свята, яке надовго запам'ятають ваші діти.

Тематичні кімнатки для святкування

Веселі аніматори

Безлімітні розваги

Великий вибір додаткових послуг

Смачна кухня

Кожен іменинник стає учасником клубу іменинників та має можливість щомісяця відвідувати "Планету Мрій" БЕЗКОШТОВНО.

Кожен останній четвер місяця ми влаштовуємо особливе стилізоване свято "День іменинника" для всіх учасників клубу.


Правила перебування

Правила безпеки для відвідувачів

Шановні відвідувачі, ми намагаємося зробити Ваш відпочинок максимально комфортним та безпечним, та вважаємо своїм обов'язком ще раз нагадати про правила безпеки в нашому парку.

Просимо Вас дотримуватися правил поводження на території парку та на атракціонах - «Мотузковий парк»,  «Батут», «Яма з м'якими кубиками», «Лабіринт», «Пісочниця».

 • Детальніше з повним переліком правил перебування на території парку «Планета Мрій» відвідувач має право ознайомитись у Договорі оферти, який розташований на дошці «Куточок споживача».
 • Під час перебування в парку та відвідування атракціонів дозволено знаходитись в шкарпетках та одноразових капцях, чешках. Вхід у бахілах та у взутті на підборах заборонено.
 • Перед відвідуванням атракціону обов'язково ознайомтесь з правилами поведінки, які розташовані поблизу, або запитайте у інструктора про правила відвідування атракціону.
 • Користуватись атракціонами дозволено особам, які не знаходяться під впливом алкогольних, токсичних або наркотичних речовин.
 • До відвідування атракціонів не допускаються діти, які хворіють інфекційними хворобами, які мають проблеми зі здоров'ям, з переломами, відкритими ранами. Діти, які не мають захворювань пов'язаних з опорно-руховим апаратом та серцевими вадами.
 • Заборонено знаходитись в зоні атракціонів з їжею, напоями, іграшками, жувати жувальні гумки або цукерки.
 • Не залишайте в кишенях одягу гострі предмети, телефони, ключі тощо.
 • Під час відвідування будь-якого атракціону заборонено штовхатись, бігати, робити сальто, стрибати, стрибати головою вниз, перелазити через турнікети, вилазити на стінки чи огорожі, декорації.
 • Дітям до 6 років відвідувати атракціон з батутами дозволено тільки у супроводі дорослих. На батутній секції дозволено перебувати одночасно тільки одній особі. Заборонено - кидатися кубиками з батутної ями, стрибати в яму коли в ній перебувають більш ніж дві особи, стрибати в яму головою вниз або боком, робити сальто.
 • Під час катання на гірках, заборонено - спускатися з гірки стоячи, сидячи на ногах, вниз головою.
 • Під час гри в сухому басейні, заборонено зариватися в м'ячики "з головою".
 • Користування трасами мотузкового парку та батутами заборонено особам, які мають медичні протипоказання, та особам які вживають лікарські препарати, що справляють гнітючу дію на центральну нервову систему.
 • На території дитячого майданчику, лабіринту, гірок дітям до 6 років слід бути в супроводі дорослого.
 • Перед відвідуванням атракціону слід відвести маленьких дітей до туалету.
 • У випадку не дотримання правил перебування на атракціонах, інструктор має право попросити відвідувача залишити зону атракціону.

« Планета Мрій» не несе відповідальність за травми, які отримані в результаті недотримання правил поведінки на атракціонах. Безпеку дитини на кожному окремо атракціоні визначають її батьки або супроводжуючі особи. Оплачуючи перебування дитини на території парку, батьки підтверджують, що ознайомлені з правилами відвідування і зобов'язані їх виконувати. Відвідувач має право оформити страховий поліс на дитину.